U mnie wciąż genialnie!

Mija kolejny tydzień od mojego ostatniego wpisu. U mnie wciąż genialnie! Tak sobie myślę, że w końcu serwisy społecznościowe zrobiły coś dobrego dla ludzkości poza jedynie odseparowywaniem ludzi od siebie. Promują bowiem  zdrowy tryb życia, sport, warzywa na talerzu! Naprawdę od samego patrzenia na instagram aż chce się ćwiczyć 😀 Aż dziwne, jeśli ktoś jeszcze nie zaczął!

Pamiętajcie jednak, że wszystko z umiarem. Sport to piękna i wspaniała rzecz, ale naprawdę, nie zawsze zdrowa! Jeśli rzucicie się na niego tak, jak ja – czyli wprost sprzed telewizora, to możecie zrobić sobie krzywdę. Oglądając filmiki z ćwiczeniami na youtubie nie wyłączajcie głosu, ale słuchajcie uważnie jak trenerzy opowiadają o ćwiczeniach – jak trzeba je wykonywać, jak dokładnie ustawiać swoje ciało. A jeśli tego nie mówią, włączcie filmik innego trenera! Bez wskazówek i odpowiedniej wiedzy można zrobić sobie krzywdę. Z tego też powodu swoje wizyty na siłowni także warto rozpocząć od konsultacji z trenerem. Jeśłi nie możecie, nie wydawajcie milionów na treningi personalne, ale na jedną pierwszą konsultację odżałujcie. Jeśli jesteście świeżakami w tej dziedzinie, to naprawdę warto, żeby sport nie odbił się wam czkawką.

Tak samo – zaczynajcie powoli, od niewielkich kroków. Dziś trening potrwa 10 minut, bieg 80 metrów, ale za tydzień, dwa i dziesięć, będzie coraz lepiej. Jeśli zrzucicie na siebie od razu ogromnie ciężki trening, po którym ciężko się wam będzie na drugi dzień podnieść, to są duże szanse, że to będzie pierwszy i ostatni. Ale jeśli stopniowo i powoli wpleciecie ruch w codzienną aktywność, to nawet nie zauważycie, a nie będziecie potrafili i nie będziecie chcieli wrócić do życia przed kanapą! Uwierzcie, sama to przeżyłam i wiem J

Ważne tylko, żeby wychwytywać wszelkie sygnały, że coś jest nie tak. Z takim bólem stawów można sobie szybko poradzić – wystarczy wiedzieć po co sięgnąć. Flexin500 mogę polecić z czystym sumieniem.

4 comments
  1. Polać jej, dobrze gada!

  2. Wszystko to jest jasne jak słońce, ale ten flexin to odkrycie, serio. Super, że trafiłem na niego w odpowiednim czasie

  3. Dzięi za polecenie, mam nadzieję, że pomoże mi na barki….

  4. Pomoże, pomoże. Czytam już kolejną historię z flexinem, sam mogę dodać swoją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *